Dopiero co za nami październikowa batalia w wyborach parlamentarnych, a już czas na kolejne wybory, tym razem te bliższe naszych spraw czyli Wybory Samorządowe.

Kampania wyborcza to moment w którym kandydaci na burmistrza, wójtów czy radnych będą chcieli wypromować swoje kandydatury wśród lokalnego społeczeństwa.

Dziś nikogo nie trzeba przekonywać, że Wybory Samorządowe 2024 będzie wygrywać się w Internecie! To co było w 2018 jeżeli chodzi o Internet i social media to niemierzalna różnica – „lata świetlne”.

W Szydłowcu nie ma lepszego miejsca na wyborczą reklamę niż portal „Nasz Szydłowiec”, który działa od 2010 roku i generuje największe zasięgi na ziemi szydłowieckiej. W styczniu 2024 roku wszystkie nasze wpisy na facebooku w styczniu osiągnęły zasięg organicznej dystrybucji na poziomie blisko 220 tysięcy odbiorców (zasięg jest zliczany tylko raz).

Proponujemy Wam najprostsze i zarazem najskuteczniejsze sposoby promocji w Internecie, bez żadnych zbędnych udziwnień.

Będzie to już czwarta kampania wyborcza do Wyborów Samorządowych, którą będziemy obsługiwać medialnie.

✔️ artykuł wyborczy na portalu? żaden problem! 

✔️ wpis na facebooku lub instagramie? żaden problem! 

✔️ stories na facebooku lub instagramie? żaden problem! 

✔️ film na tik toku? żaden problem! 

✔️ chcesz wrzucać zdjęcia, tekst, grafiki, ulotki wyborcze, video? żaden problem! 

✔️ nie umiesz nagrać filmu lub nie masz odpowiedniego sprzętu? żaden problem! 

✔️ chcesz, aby w Twoim filmie były napisy, tak jak to teraz jest modnie? żaden problem! 

✔️ chcesz reklamować się w ostatniej chwili kampanii? miesiąc przed wyborami? a może dwa miesiące? żaden problem! 

✔️ brakuje Ci pomysłu na publikacje w social mediach? żaden problem! Dołącz do zamkniętej grupy na whatsapp w której nikt nie będzie widział, że w niej jesteś i korzystaj z naszych gotowych pomysłów na publikacje kampanijne

Każde Twoje pytanie dotyczące reklamy w social mediach nie stanowi dla nas problemu, ponieważ działamy w Internecie na co dzień od 14 lat! Zaufaj nam, a przekonasz się, że Twoja kampania wyborcza wreszcie będzie wyglądała tak jak trzeba, nowocześnie, z duchem czasu, blisko ludzi, bo Internet i social media są właśnie po to, aby zbliżać 😉

Ofertę cenową podajemy po kontakcie bezpośrednim z redakcją „Nasz Szydłowiec TV”, ale jedno możemy zagwarantować, będzie to oferta na każdą kieszeń. 

Masz jeszcze jakieś wątpliwości, gdzie reklamować się w Internecie? 

My nie mamy, więc serdecznie Was zapraszamy! U nas wszystko macie jasne i klarowne!

Skontaktuj się na facebooku w wiadomości priv lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 505-279-825 lub mailowego: redakcja.naszszydlowiec@gmail.com

Oprócz tego informujemy, że niebawem startują nasze przedwyborcze wywiady z kandydatami,  do których będziemy zapraszać wybranych lub chętnych kandydatów.

Kandydatów na burmistrza Szydłowca zapraszamy już dziś do debaty przedwyborczej przed pierwszą turą. Tego oczekują wyborcy.