„Wszystko ma swój czas”  – to tytuł trasy z okazji 35-lecia legendarnego zespołu Perfect. To dzięki fanom i publiczności zespół Perfect nieprzerwanie od 1980 roku jest jednym z najbardziej lubianych i rozpoznawanych polskich zespołów rockowych. I to właśnie z publicznością w całej Polsce Perfect chce obchodzić ten wyjątkowy jubileusz.

30 niepowtarzalnych koncertów w największych miastach Polski i 30 okazji do powspominania największych przebojów zespołu oraz posłuchania nowych aranżacji i utworów z płyty DaDaDam, która w niecały miesiąc od premiery uzyskała status złotej.

„Wszystko ma swój czas” staje się już tak popularne jak niegdyś „Nie płacz Ewka” Czy Autobiografia”, co świadczy o nieprzemijającej wyjątkowości legendarnego już zespołu Perfect.

Z okazji pięknego jubileuszu zespołu Perfect, obchodzący w tym roku 5-lecie portal NASZ SZYDŁOWIEC ma dla swoich czytelników, fanów portalu na facebooku, konkurs w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert Perfectu.

Koncert odbędzie się 10 maja 2015 roku w Amfiteatrze „Kadzielnia”, ul. Legionów 1 w Kielcach. Start koncertu godzina 19:15!

Wystarczy tylko:

– być fanem portalu Nasz Szydłowiec na facebooku

– udostępnić na swojej tablicy plakat koncertu (TUTAJ plakat do udostępnienia)

– w opisie zamieścić zdanie „polub plakat – polub www.facebook.com/NaszSzydlowiecPortal

– i zebrać pod swoim udostępnieniem najwięcej polubień

Dwie osoby, które uzbierają najwięcej lajków, otrzymają od portalu podwójne zaproszenia (jedno o wartości 120 złotych) na koncert Perfectu w Kielcach. Udanej zabawy! 🙂

Aby udział w konkursie był ważny muszą być spełnione wszystkie warunki

KONKURS TRWA DO 8 Maja do godziny 23:59

 

Zapraszamy na koncerty ! Bilety w internecie www.kulturairozrywka.pl

Punkty sprzedaży biletów :

– EMPiK, ul. Warszawska 5, Kielce, 25-512

– EMPiK C.H. Galeria Echo, ul. Świętokrzyska 20, Kielce, 25-406

– POLSKIE BIURO PODRÓŻY, ul. Sienkiewicza 26, Kielce, 25-301

– Media Markt, ul. Radomska 8, Kielce, 25-451

– EMPiK KORONA, ul. Warszawska 26, Kielce, 25-312