W swoim działaniu kierujemy się nauczaniem św. Jana Pawła II, a zwłaszcza słowami: „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”. Pragniemy, aby jego spuścizna przetrwała, a przekaz, który pozostawił młodym ludziom był wciąż żywy, choć od momentu jego śmierci minęło już 10 lat.Mamy nadzieję, że ten żywy pomnik Papieża Polaka będzie gromadził kolejne pokolenia młodych.

W naszej ofercie, z pewnością, każdy młody mieszkaniec naszego regionu znajdzie odpowiednie dla siebie zajęcia. Lubiących śpiewać zapraszamy do chóru, amatorów tańca mogą zainteresować zajęcia Zumby, chętni do pomocy innym znajdą dla siebie miejsce w Brygadzie Wolontariackiej a moli książkowych, z pewnością, zachęci szeroka oferta naszej biblioteki, najmłodszych zaś zapraszamy na zajęcia plastyczne i teatr.

Jesteśmy również otwarci na młode talenty, którym pomagamy w rozwinięciu i szerszym zaprezentowaniu swoich umiejętności.

Jeśli chcesz poznać nowych ludzi, podzielić się z nimi swoją pasją, aktywnie spędzać wolny czas, działać na rzecz innych, poczytać ciekawą książkę lub po prostu porozmawiać – nie czekaj, przyjdź do nas!

Szczegółowy plan zajęć w Strefie JP2:

Chór: czwartki, godz. 16:30

Biblioteka: wtorki, piątki, godz. 16:00-18:00

Wolontariat: poniedziałki, godz. 17:00

Teatr: soboty, godz. 16:30

Zajęcia plastyczne: czwartki, godz. 17:00

ZUMBA: poniedziałki, godz. 18:30

 

 

Kontakt:

STREFA JP2 – Centrum Młodych

26-500 Szydłowiec

ul. Zakościelna 13 (wejście od Kamiennej)

tel.: 606 379 747

e-mail: strefajp2@poczta.pl

www.facebook.com/strefajp2

www.sjp2.webd.pl