Agencja Kreatywna Noble Brand zaprasza do udziału w Wieczorze Biznesowym pt. BUDOWANIE MISTRZOWSKIEGO ZESPOŁU. Biznes do Sportu – Sport do Biznesu.

29 maja (środa), godz. 18:00 – 22:00, KARO Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa, ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew k. Radomia. http://hotelkaro.pl/

Wstęp – BILETY NA: https://brandelite9.evenea.pl/

129 zł / 1os. – przedsprzedaż CENA PROMOCYJNA do 15 maja
159 zł / 1 os. – sprzedaż CENA REGULARNA od 16 maja do 29 maja włącznie

495 zł / 5 os. BILET GRUPOWY – minimum 5 osób (99 zł / 1 os.)

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!
KONTAKT: noblebrand.marketing@gmail.com, tel. 508124707

Wydarzenie to należy do cyklu Brand Elite – Spotkania z Marką, organizowanego przez:
Agencję Kreatywną Noble Brand & Małgorzatę Patynowską Fundacja Dobry Duszek
http://noblebrand.pl/brand-elite

Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na:
– rozwój osobisty oraz biznesowy
– edukację w zakresie budowania i wzmacniania marki osobistej
– skuteczne promowanie własnej marki w oparciu o wartości
– wymianę doświadczeń i nawiązywanie cennych relacji biznesowych.

9. Edycja adresowana jest do KOBIET I MĘŻCZYZN:
Prowadzących własne firmy

  • Na stanowiskach managerskich, liderek i liderów społecznych oraz samorządowych, zarządzających projektami i zespołami
  • Chcących budować przewagę konkurencyjną na rynku i tworzyć markę własnego nazwiska (personal branding) oraz markę pracodawcy (employer branding)
  • Przedsiębiorczych i aktywnych, stawiający na rozwój osobisty i biznesowy

Panel 1. PRELEKCJA/MOWA MOTYWACYJNA
DUET AMP FUTBOL POLSKA: PRZEMYSŁAW SWIERCZ & JAKUB LEWANDOWSKI

TEMAT: BUDOWANIE MISTRZOWSKIEGO ZESPOŁU. BIZNES DO SPORTU. SPORT DO BIZNESU.

Wiemy, jak ważne jest, aby pracownicy stale się rozwijali i zgłębiali wiedzę, która umożliwi im skuteczne działanie. Wiemy też, że wiedza merytoryczna zdobyta na szkoleniu trafia do zaprogramowanego na działanie umysłu. Jednak, aby wiedza i chęci do pracy przyniosły spektakularny efekt, potrzebne jest serce i „coś”, co je poruszy.

Dwóch naszych Prelegentów, Jakub Lewandowski i Przemysław Świercz, spotkało się na sali szkoleniowej w relacji „Mistrz-Uczeń”. Obaj napotkali w swoim życiu przeszkody, które mogły odebrać im nadzieję na przyszłość – obaj przekuli je w sukces! Obu łączy wspólna pasja i cele. Dlatego postanowili połączyć siły, a efektem ich współpracy mamy przyjemność podzielić się z Państwem.

CELUJEMY W:

  • ROZWÓJ KOMUNIKACJI
  • BUDOWANIE WARTOŚCIOWYCH RELACJI
  • NIWELOWANIE STRESU
  • POKONYWANIE BARIER

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!


Panel 2. PRELEKCJA, DUET: MACIEJ WISŁAWSKI & ŁUKASZ BYŚKINIEWICZ

TEMAT: SUKCES ZAŁOGI RAJDOWEJ – MISTRZOWSKI ZESPÓŁ SIŁĄ TWOJEJ MARKI.

– historia marki Macieja Wisławskiego
– droga do sukcesu Łukasza Byśkiniewicza
– mistrzowski duet – budowanie relacji i skuteczna komunikacja
ROLE W ZESPOLE i zasady pracy zespołowej 
– elementy składowe sukcesu zespołu
– umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
– w jaki sposób radzić sobie ze stresem pod presją czasu
– jak pracować i zarządzać sytuacjami gdzie nie ma marginesu na błąd

Panel 3. Panel Dyskusyjny
Panel 4. Networking, Catering w formie bufetu.

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA:
– unikalna wiedza biznesowa i marketingowa
– możliwość wymiany opinii i doświadczeń oraz dyskusji
– nawiązanie i umocnienie relacji biznesowych podczas części networkingowej.

Jeśli stawiasz na rozwój osobisty i biznesowy, chcesz dowiedzieć jakie działania musisz podjąć by zbudować markę na światowym poziomie oraz pragniesz działać na rzecz wspólnego dobra w biznesie, serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.


WYDARZENIE MA WYMIAR CHARYTATYWNY
Każdy Uczestnik wydarzenia w ramach CSR społecznej odpowiedzialności biznesu, włącza się w akcje  prowadzone na rzecz Fundacji Dobry Duszek w Radomiu www.fundacjadobryduszek.pl. Dodatkowo istnieje możliwość licytacji wartościowych przedmiotów na wydarzeniu oraz na http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationId=342

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do polubienia naszych profili fanpage:
https://web.facebook.com/noblebrand.annaslopiecka/
https://web.facebook.com/brandelitespotkaniazmarka/

GOŚCIE SPECJALNI:

MACIEJ WISŁAWSKIPILOT RAJDOWY

Legenda polskiego sportu samochodowego. Jeden z najbardziej utytułowanych i doświadczonych pilotów rajdowych w Polsce. Rajdowy Mistrz Europy 1997, czternastokrotny Mistrz Polski.
W 1998 startował w eliminacjach Rajdowych Mistrzostw Świata. W 2009 roku zdobył tytuł Wicemistrza Rally America. Ściga się do dzisiaj pilotując największych polskich kierowców rajdowych. Dla kilku rajdowych pokoleń jest symbolem tego co najlepsze w polskim sporcie samochodowym.

Startował jako pilot polskich kierowców: Henryka Mandery, Andrzeja Lubiaka. W 1988 wystartował
w pierwszym rajdzie obok Krzysztofa Hołowczyca (Polonez 1600). To właśnie z Hołowczycem święcił swoje największe sukcesy. Dwa razy w karierze w 1995 i 1996 wygrał razem z nim Mistrzostwo Polski (Toyota Celica ST185). W 1997 wspólnie z Krzysztofem Hołowczycem zdobył tytuł Rajdowego Mistrza Europy (Subaru Impreza 555). Pilotował m.in. Leszka Kuzaja i Sebastiana Frycza, Macieja Lubiaka, Kajetana Kajetanowicza, Radosława Type, Andiego Mancina. Od 2010 r. do chwili obecnej pełni rolę pilota rajdowego Łukasza Byśkiniewicza.

 

ŁUKASZ BYŚKINIEWICZ – KIEROWCA RAJDOWY

Łukasz urodził się i mieszka w Warszawie. To wielki pasjonat motoryzacji oraz sportów motorowych od najmłodszych lat. Początkowo rajdy i wyścigi poznawał z perspektywy kibica. Później jako dziennikarz połączył swoją pasję z pracą. Od 2004 roku związany jest z telewizją TVN. Od 2007 roku pracuje w TVN TURBO. Pierwsze kilometry w sporcie motorowym to wyścigi na torze. Debiutował w 2009 roku w pucharze Kii Cee’d. Łukasz jest dwukrotnym Wyścigowym Mistrzem Polski (2010, 2011) oraz drugim Wicemistrzem w wyścigach długodystansowych Endurance (2011). Może się także pochwalić dołączeniem do elitarnego grona kierowców, którzy poprowadzili samochód formuły jeden (Renault F1 Team, 2007). Po przygodzie z wyścigami przyszła kolej na sukcesy w rajdach: wygrana Rajdowego Pucharu Polski 2011 w klasie A6, Wicemistrzostwo Polski w Castrol Edge Fiesta Trophy 2012 (Ford Fiesta R2), Rajdowy Wicemistrz Polski 2013 (Ford Fiesta R2), drugi Wicemistrz Polski klasyfikacji generalnej 2WD 2015 (Renault Clio R3T), wielokrotny zwycięzca Rajdu Barbórka w swojej klasie.

PRZEMYSŁAW ŚWIERCZ Trener, Kapitan Reprezentacji Polski w AMP Futbolu, zawodnik Husarii Kraków. Prowadzi szkolenia z zakresu motywacji, obsługi klienta, komunikacji, zarządzania ludźmi
i zespołem.Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego J. Piłsudskiego w Warszawie, instruktor wielu dyscyplin sportowych. Absolwent studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego
w Warszawie, kierunki: „Zarządzanie Ludźmi w Firmie” oraz ,,Szkolenie i rozwój”. Absolwent Akademii Trenera Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.  

Doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywał w centrum sportowo – rekreacyjnym. Przechodził wszystkie szczeble struktury firmy, zaczynając pracę od podstaw jako ratownik i instruktor pływania, kończąc na stanowisku dyrektora ds. sportu. Zaczynał od nauki zarządzania sobą, kończył na zarządzaniu zespołami. Prowadził szkolenia z obsługi klienta. Koordynator projektów w klubie sportowym. Tancerz Zespołu Ludowego ,,Warszawa” AWF.

Za swoje największe sukcesy uważa wspaniałą rodzinę – Żonę, dwie piękne córki, cudowne rodzeństwo i kochającą Mamę. To wszystko pozwala mu myśleć o sobie, że jest szczęśliwym człowiekiem. Sportowy sukces to trzykrotny Mistrz Polski w AMP Futbolu, jako zawodnik Husarii Kraków. 4 miejsce na Mistrzostwach Świata i 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w AMP Futbolu.

JAKUB LEWANDOWSKI – Trener Mentalny Reprezentacji Polski AMP Futbol, Prezes spółki PASJA GDT, Trener, Coach ICC.

Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych w Akademii L. Koźmińskiego – „Zarządzanie Ludźmi w Firmie”. Absolwent Akademii Mistrzów Treningu GT Mentor, certyfikowany coach biznesowy ICC, akredytowany konsultant Insights Discovery, certyfikowany praktyk NLP. Swoje bogate doświadczenie oraz unikatowe kompetencje zdobywał w polskichi międzynarodowych koncernach. Autor i współautor unikatowych narzędzi, koncepcji treningów i warsztatów w zakresie strategii prowadzenia firm, zarządzania personelem oraz zarządzania sprzedażą. Prowadzi coaching biznesowy i indywidualne procesy mentoringowe dla top menedżerów oraz szkolenia z zakresu psychologii sprzedaży, przywództwa, zarządzania ludźmi i motywacji. Współtwórca i członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Ekspert biznesowy w TVN BiŚ, TVN24 i prasie branżowej. Prelegent na ogólnopolskich konferencjach biznesowych i sprzedażowych. Współautor i inicjator projektów rozwojowych prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Wykładowca na studiach podyplomowych i MBA. Trener mentalny Polskiej Reprezentacji AMP Futbol.


ORGANIZATORZY:

NOBLE BRAND ANNA SŁOPIECKA – ekspert ds. kreowania wizerunku i promocji marki. Właścicielka Agencji Kreatywnej Noble Brand (www.noblebrand.pl). Sekretarz Radomskiej Loży Business Centre Club. Członkini Izby Przemysłowo – Handlowej Ziemi Radomskiej. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices Poland fundacji Hillary Clinton. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Z wykształcenia Dziennikarka. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach. We wszystkich działaniach przyświeca jej idea „Najważniejszy drugi człowiek”.


MAŁGORZATA PATYNOWSKA – Założycielka Fundacji „Dobry Duszek” w Radomiu. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Posiada dwunastoletnie doświadczenie w koordynowaniu projektami na rzecz działań społecznych i lokalnych. Dzięki zaangażowaniu Fundacji, pomoc cyklicznie otrzymuje 1200 osób, a fundacja przekazała ponad 900 ton żywności i ponad 120 000 obiadów dla dzieci. Jej misją jest wspieranie rozwoju osobistego na płaszczyźnie duchowej. Jest przekonana, że każda sytuacja, problem czemuś służy. Wszystko jest po coś, trzeba tylko rozeznać po co. Pragnie czynić siebie i świat lepszym.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal www.naszszydlowiec.pl