29 sierpnia na placu wiejskim w Szydłówku odbędzie się Festyn z okazji zakończenia wakacji organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Zgrany Babiniec.

Ponieważ festyn powiązany jest z akcją „Szczepimy się z KGW”, przewidziane atrakcje to przede wszystkim możliwość zaszczepienia się w mobilnym punkcie szczepień oraz upominki dla osób zaszczepionych w czasie trwania festynu.

Zadbano też o najmłodszych uczestników zapewniając im atrakcje w postaci m.in. malowania twarzy, mini fotobudki, trampolin czy zawodów sportowych.

Podczas festynu będzie można spróbować potraw przygotowanych przez KGW Szydłówek, do użytku będzie również oddany grill, a o dobrą zabawę podczas spotkania zadba DeeJay Danciu.

Oprócz tego na festynie odbędzie się pokaz ratownictwa medycznego, policjanci zaprezentują jak wygląda tresura psa policyjnego, a strażacy z OSP Szydłowiec pokażą sprzęt, którym dysponują.

Kto jeszcze nie brał udziału w spisie powszechnym, będzie miał okazję wypełnić ten obowiązek u rachmistrza obecnego podczas festynu.

Serdecznie zapraszamy!