Już 18 maja o godzinie 16:30 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się III edycja „Projekt Wiara”.

„Projekt Wiara” to cykliczne wydarzenie mające na celu szerzenie chrześcijańskich wartości w lokalnym środowisku, a także integrację młodzieży i pokazanie prawdziwej istoty wiary w Jezusa Chrystusa. Hasłem tej edycji są słowa św. Jana Pawła II „Nie lękajacie się!”, ponieważ chcemy upamiętnić postać wielkiego polskiego świętego jak również uświetnić rocznicę jego urodzin.

Podczas drugiej edycji usłyszymy świadectwo Krzysztofa Sowińskiego, jednego z liderów wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic. Krzysztof podzieli się świadectwem nawrócenia i uzdrowienia z narkotyków, alkoholu oraz otrzymania daru uzdrawiania przez Jezusa w mocy Ducha Świętego.

Konferencję wygłosi ks. Daniel Glibowski – duszpasterz z Radomia, twórca bloga „Wypłyń na glębię” oraz grupy „Przyjaciele Bezdomnych”. Ponadto kapłan z pasją, ewangelizator, motywator, spowiednik, kierownik duchowy, bloger, a ponad wszystko – PRZYJACIEL BEZDOMNYCH.

Głównym artystą będzie Jakub „ANATOM” Nowak, czyli nawrócony raper. Był jednym z Młodych Wilków Popkiller’a edycji 2016/2017. Razem z Bartkiem Krakowiakiem jeździ po Polsce z projektem „Przepis Na Życie”, w którym dzieli się z młodzieżą świadectwem swojego życia i wiary.

Zwieńczeniem całego wydarzenie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólne uwielbienie.

Całość wydarzenia będzie prowadzona w duchu modlitwy i radosnego śpiewania razem z chórem pod przewodnictwem s. Małgorzaty Galik.

Organizatorzy zapraszają szczególnie młodzież, jednak bez górnej granicy wieku 🙂

„Projekt Wiara” odbędzie się pod honorowym patronatem Biskupa Radomskiego Henryka Tomasika oraz Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga.

Wstęp jest BEZPŁATNY!