Z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego Rafał Rajkowski – wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Artur Ludew – burmistrz Szydłowca, Alicja Węgorzewska – dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej serdecznie zapraszają na koncert TRE VOCI.

29 sierpnia o godzinie 18:00 w auli PSP nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu.
𝐋𝐢𝐜𝐳𝐛𝐚 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜 𝐨𝐠𝐫𝐚𝐧𝐢𝐜𝐳𝐨𝐧𝐚

Obowiązują bezpłatne bilety wstępu dostępne w Wydziale Informacji i Promocji UM,
ul.Kilińskiego 10

Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj to tenorzy nowej generacji. Przepełnieni są miłością do ludzi i świata, w którym przede wszystkim króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej wzbogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.

To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. To pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykle, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oraz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

To artyści nowej generacji, obdarzeni niezwykłymi głosami i ogromnym poczuciem humoru i zaskakującym wykonaniem słynnych aranżacji tak wielkich przebojów jak HALLELUJAH, BESAME MUCHO, czy choćby SHOW MUST GO ON.

Info i foto: Urząd Miasta w Szydłowcu