Organizatorami imprezy są: Tymex Boxing Promotion, Urząd Miejski w Szydłowcu oraz SKS KB „Viktoria” Szydłowiec. Koszt który poniosą Urząd i klub kickbokserski to 30 tysięcy złotych netto, reszta kosztów postronie firmy Tymex i potencjalnych sponsorów. Gala ma być transmitowana w Telewizji Polsat. 

W walce wieczoru zapowiadana jest walka Michała Żeromińskiego, boksującego w wadze półśredniej (10-2,1 KO) pięściarza pochodzącego z Radomia. Stanie przed szansą zdobycia pasa interkontynentalnego mistrza świata federacji WBF. To kolejny krok w mojej karierze. Powoli trzeba się wspinać w światowej hierarchii, zaczniemy od pasa interkontynentalnego WBF, a później przyjdzie czas na większe wyzwania – powiedział portalowi Co Za Dzień Michał Żeromiński. 

Oprócz niego w ringu mają zaprezentować się również inni pięściarze, także kickbokserzy rywalizujący w formule K1. 

– Szykujemy kilka ciekawych walk. Na razie jeszcze za wcześnie, żeby podawać nazwiska pięściarzy, ale dobrego boksu nie zabraknie. – Dodatkowo na naszej gali pokażą się miejscowi kickbokserzy, którzy na pewno wzbogacą to widowisko. Oczywiście w Szydłowcu pojawi się Mariusz Wach, Mateusz Masternak, Ewa Brodnicka i wielu innych wspaniałych gości – takich informacji portalowi Co Za Dzień udzielił Mariusz Grabowski z Tymex Boxing Promotion. 

Podczas szydłowieckiej gali prawdopodobnie nie zabraknie również szydłowieckich zawodników. Mówi się o: Albercie Odzimkowskim, Mateuszu Rycerskim oraz Dawidzie Nitku. 

Okazuje się, że transmisja w Telewizji Polsat nie jest wcale pewna. Sprawa jest jeszcze dogadywana, komplikują ją odbywające się w czerwcu Mistrzostwa Europy we Francji również transmitowane w Polsacie. Organizatorzy gali są jednak dobrej myśli. Impreza prawdopodobnie będzie biletowana o czym w Echu Dnia wspomniał Paweł Surdy trener w SKS KB „Viktoria” Szydłowiec.

Gala Boksu Zawodowego w Szydłowcu, na dziedzińcu zamkowym z pewnością będzię rewelacyjną formą promocji dla naszego miasta. Bez wątpienia będzie to wydarzenie historyczne na skalę naszego regionu. W latach 2007-2009 odbywały się w Szydłowcu gale kickboxingu, cieszące się sporą popularnością, ta tegoroczna może je zdecydowanie przebić. 

Gala Boksu Zawodowego w Szydłowcu to również rewelacyjna forma promocji, partnerem medialnym przedsięwzięcia będzie portal Nasz Szydłowiec, ale organizatorzy zapraszają również do reklamowania się podczas tej sportowej imprezy. Jeżeli zależy Wam na skutecznej reklamie kontaktujcie się z numerem telefonu 536 450 600 lub przez facebooku Zamek w Szydłowcu

Portal Nasz Szydłowiec już dziś zaprasza wszystkich do reklamowania się, a co najważniejsze do uczestnictwa w tym historycznym dla naszego miasta wydarzeniu!

foto główne: www.bokser.org