{phocagallery view=category|categoryid=80|limitstart=0|limitcount=9|detail=5|imageordering=5}

Kibice z Szydłowca przez całe spotkanie byli bardzo zadowoleni i żywiołowo dopingowali swoją ulubioną Legię. Jedni unosząc w górę szaliki klubowe, inni różnokolorowe balony z herbem warszawskiej drużyny, jeszcze inni głośno klaskali w dłonie i podskakiwali gdy któryś z „legionistów” był przy piłce.

Na szczęście mieli powody do radości, bo Legia Warszawa była zdecydowanie lepsza od przeciwników o czym świadczy wynik, czyli zwycięstwo 2:1 bo bramkach Nacho Novo i Janusza Gola.

Wśród wielu dzieciaków dało się zauważyć ogromną ochotę zobaczenia w akcji gwiazdy Legii Warszawa czyli Serba Daniela Liuboij, byli również tacy którzy czekali na występ chłopaka z Szydłowca czyli Dominika Furmana, który niedawno dołączył do pierwszego zespołu. Niestety w tym meczu nie zagrał, całe spotkanie przesiedział na trybunach wśród swoich kolegów, którzy podobnie jak on nie zmieścili się na ławce rezerwowych.

Podczas meczu można było zaobserwować dwie manifestacje kibiców. Kibice Legii nie dopingowali swojej drużyny przez pierwszy kwadrans pierwszej i drugiej połowy, kibice Arki Gdynia w pewnym momencie wyszli ze stadionu na kilka minut. Były to prawdopodobnie protesty przeciw zakazom robienia opraw pirotechnicznych na meczach.

Podsumowując. Uczestnicy wyjazdu byli bardzo zadowoleni z wyjazdu na tak prestiżowy mecz, z pewnością jeszcze nie raz ich nauczyciele zabiorą ich na podobne wydarzenie sportowe.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału przygotowanego  przez portal http://legia.com