21 grudnia w PSP w Guzowie odbyła się uroczysta premiera nowego świątecznego klipu Młodzieżowego Zespołu Ludowego „ Guzowianki” do utworu „Gore Gwiazda”.

Do udziału w projekcie zespół zaprosił Zuzannę Gadowską, młodą wokalistkę z Szydłowca oraz Kamila Gorazińskiego, który zagrał na gruzińskim instrumencie strunowym panduri.

Klip do tego utworu stworzył Rafał Sadowski z PR Studio. Cały klip ma charakter LIVE SESSION i był kręcony w starym kościele św. Doroty w Muzeum Wsi Radomskiej, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Ilony Jaroszek – Nowak.

W nagraniu wzięła też udział reprezentacja przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 19 w Radomiu, przygotowane przez panią Ewę Sarnacką, Jolantę Piątkowską oraz Teresę Stachurę. W klipie udział wzięło ponad 100 osób z czego 60 to były osoby śpiewające i grające.

Podczas premiery w szkole zespół pokazał swój nowy świąteczny klip oraz przypomniał swoją zeszłoroczną pastorałkę „Dla Malusieńkiego”. Następnie wspólnie z gośćmi zaśpiewał kolędy i pastorałki. Były podziękowania dla przyjaciół zespołu oraz przemówienia.  Miłą niespodziankę zrobiła dla Zespołu Pani Monika Bankiewicz, właścicielka Gospodarstwa Rolniczego MB w Komorowie, która przywiozła dla dzieci duża dawkę witamin w postaci soków „Smaczek z Doliny Radomki” oraz jabłek z gospodarstwa.