„Wrażenia po koncercie motywują do dalszej pracy. Atmosfera była wspaniała. Publiczności podobały się moje autorskie piosenki, niektórzy zaskoczyli mnie swoją reakcją, ponieważ płakali ze wzruszenia. Podczas koncertu zaprezentowałam swoją najnowszą piosenkę „Skrzydła”, którą obecnie nagrywam w Łodzi. W najbliższym czasie szykują się następne koncerty, również w Warszawie. Wszystkie informacje znajdziecie na mojej stronie na facebooku, na którą serdecznie zapraszam” –  powiedziała Zuzanna Gadowska.

„Sobotni koncert Zuzy Gadowskiej zauroczył warszawską publiczność, był to kameralny występ w klimacie podwórka, gdzie w latach 50 zaczął działać klub studencki Hybrydy, który promował młodych artystów. My jako Fundacja Czas na Muzykę wyznaczamy sobie za cel promowanie uzdolnionej muzycznie młodzieży oraz popularyzowanie i promowanie muzyki różnych stylów. Zuza mimo tak młodego wieku pisze własne teksty, co uważamy już za duży sukces. Przy tym jest wrażliwą, skromną i ciepłą osobą. Jej głos zaskakuje wielu ludzi, niektórzy już pytają o płytę. Fundacja „Czas na Muzykę” trzyma kciuki za dalszy rozwój Zuzy oraz dziękuje za sobotni koncert!” – poinformowała portal Nasz Szydłowiec Julia Biernacka koordynator do spraw projektów Fundacji Czas na Muzykę.

Portal Nasz Szydłowiec niezmiennie śledzi losy uzdolnionych osób z Szydłowca, w tym oczywiście Zuzanny Gadowskiej. Ściskamy kciuki za następne sukcesy, o których z pewnością zostaniecie poinformowani. 

Przy okazji występu Zuzy odbył się również wernisaż grafik uzdolnionej (tym razem nie z Szydłowca) artystyki Eli Nowak Morales.

Poniżej kilka zdjęć z koncertu i wernisażu autorstwa Michała Sołśni oraz video udostępnione na yt.

zuzamowisz2

zuzamowisz3

zuzamowisz4

zuzamowisz5

zuzamowisz6

zuzamowisz7

zuzamowisz8

więcej na Facebooku – tutaj