Dlatego jako przedsiębiorcy poszukujemy nowych możliwości dotarcia do klienta i zaspokojenia jego potrzeb.

Jest dużo rozwiązań dotarcia do klienta np.: Internet, ulotki, bannery lecz jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań jest wzajemne polecanie sprawdzonych specjalistów, firm czy usług.

Czy zwróciłeś już uwagę, że kiedy masz problem z podjęciem decyzji lub znalezieniem właściwych rozwiązań zaczynasz poszukiwać porad opinii specjalistów. Kontakt i polecenia odgrywają wtedy olbrzymią rolę.

To spotkanie, które odbędzie się w Szydłowcu w dniu 28.11 o godz. 18:00 jest właśnie dla Ciebie, bo kto z nas nie chce poznać wartościowych i pełnych pomysłów ludzi?

Dlatego zapraszam Cię na to spotkanie na którym oprócz tego że poznasz wartościowych ludzi, dam Ci jedno z wielu narzędzi które pozwoli skutecznie wypromować Twoją firmę.

Hotel „Pod Dębem”

Rynek Wielki 5,

Szydłowiec 28.11.2014 | Piątek | Godz. 18:00

WAŻNE! Zabierz ze sobą swoje wizytówki.

Szanowni GOŚCIE jeśli wybieracie się sami lub w towarzystwie na najbliższe spotkanie KLUBU PRZEDSIĘBIORCY w Szydłowcu bardzo proszę o potwierdzenie swojej obecności: mailem: w.trojanowska@igh.pl  lub telefonicznie: 535 267 111 Agata Trojanowska abyśmy mogli zapewnić odpowiednią liczbę miejsc 😉 Dziękuję i do zobaczenia.

Dołącz do wydarzenia na facebooku TUTAJ

Polub fan page „Klubu Przedsiębiorcy w Szydłowcu” TUTAJ