26 lipca 2016 roku podpisaliśmy pierwszą umowę dotyczącą współpracy w ramach programu „Łączy Nas Szydłowiec” z firmą „Meduza Media – Studio Reklamy i Druku” mieszczącej się w Szydłowcu, na ulicy Kilińskiego 3. 

W ramach współpracy firma „Meduza Media” ma zapewnioną trzy miesięczną promocję na portalu Nasz Szydłowiec (każdego miesiąca od 10 do 13 tysięcy unikalnych użytkowników) oraz na facebookowym profilu portalu (blisko 5 tysięcy lajków i tygodniowy zasięg postów na poziomie 20-30 tysięcy)!!!

Co ze współpracy z firmą Meduza Media ma portal Nasz Szydłowiec? Oczywiście korzyści materialne 🙂 

Chcemy się rozwijać, ale do tego potrzebne są pieniądze, czyli dotacje szydłowieckich przedsiębiorców. Portal w zamian za to gwaratnuje Wam kampanię reklamową jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. 

Wszystkich szczegółów dowiecie się bezpośrednio od nas:

– adres: pl. Rynek Wielki 5, Szydłowiec

– tel: 505-279-825

– mail: redakcja.naszszydlowiec@gmail.com

– priv na Facebooku: Nasz Szydłowiec

„Meduza Media – Studio Reklamy i Druku” to kreatywne rozwiązania, nowoczesne technologie i nieograniczona wyobraźnia. Zajmują się tworzeniem projektów graficznych, materiałów poligraficznych, stron www, animacji flash oraz fotografii reklamowej. Są firmą wychodzącą na przeciw oczekiwaniom klientów. 

Zapraszamy na www.meduzamedia.pl oraz na Facebook/MeduzaMedia

Więcej już niebawem w reklamowym artykule o firmie, a jeżeli chcecie obejrzeć moment podpisania współpracy pomiędzy Arkadiuszem Gula (Meduza Media) i Marcinem Banaszczykiem (portal Nasz Szydłowiec) w ramach programu „Łączy Nas Szydłowiec” kliknijcie poniższy obrazek. 

meduzalaczy2

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY

BRAK MOŻLIWOŚCI KOMENTOWANIA ARTYKUŁÓW REKLAMOWYCH