W tym momencie jeżeli chodzi o komentarze nie mamy praktycznie konkurencji, wystarczy spojrzeć na dynamikę wpisów czytelników na NaszSzydłowiec i na innych portalach. Za to już teraz serdeczne dzięki!

Tendencja zwyżkowa wśród komentujących, nie powtarzające się zbyt często adresy IP, sprawiają że portal NaszSzydlowiec nabiera rozmachu, a wśród czytelników jest traktowany jako wiarygodne i szybkie źródło informacji. 

Pojawiają się oczywiście ze strony konkurencji próby zamknięcia ust portalowi, pojawiają się zarzuty wyimaginowanej redakcji portalu, a są również tacy przedstawiciele konkurencji, którzy stroją fochy (! tak to prawda!). Myślę, że do wielu konkurencyjnych głów dotarło, że się mnie nie pozbędą, nawet groźbami i fochami (hahaha).

Myślę, że warto tutaj zauważyć, że ilość osób redagujących portal NaszSzydłowiec nie jest wyimaginowana, ponieważ osoba anonimowa dla większości mieszkańców Szydłowca, która tak uważa nawet nie wie ile osób wspomaga mnie w prowadzeniu portalu. 

Ale przekona się o tym z pewnością w przyszłości…

Zresztą jak widać, nie ilość, a jakość się tutaj liczy.

Portal NaszSzydłowiec nie został stworzony dla zaspokojenia własnych potrzeb, jak to zdarza się w innych miejscach. Nie został stworzony jako platforma wyborcza, choć w przyszłości udziału w wyborach nie wykluczam (na pewno nie w najbliższych). Portal NaszSzydłowiec jest dla nas wszystkich, dla mieszkańców, dla wychowanków i sympatyków Szydłowca. Bez podziałów. 

 

Nasz Szydłowiec jest dziś portalem, który w ciągu roku odwiedza tysiące osób, które zostawiają tysiące komentarzy. Dyskusje nie są na szczęście dyskusjami bez sensu, wiemy i gwarantujemy, że wielokrotnie Wasze dyskusje były obszernie komentowane np. wśród samorządowców. 

Nasz Szydłowiec to miejsce swobodnej wypowiedzi i szczerze mówiąc nie robi na mnie wrażenia czy ktoś mnie lubi czy nie, czy ktoś się na mnie obraża lub obgaduje za plecami. Cieszę się jednak, że komentujecie i chcecie brać udział w żywej dyskusji właśnie na tym portalu. 

Ze swej strony obiecuję jeszcze więcej ciekawych do komentowania tematów i wiele zmian (mam nadzieję, że na lepsze) w trwającym 2014 roku. Jednocześnie do tych z którymi współpracuje apeluję o dalszą owocną współpracę, a całą resztę do tej współpracy zapraszam na rzecz naszego miasta Szydłowca, które potrzebuje wsparcia i zaangażowanych mieszkańców. 

redaktor naczelny portalu naszszydlowiec.pl

Marcin Banaszczyk