Ważnym elementem będzie to, że graficznie postaramy się naśladować trzy duże polskie tytuły: Newsweek, Wprost i wSieci. Dlaczego? Chcemy wzorować się na najlepszych, choć nie zabraknie również wymyślonych przez nas akcentów.

Poniżej przedstawiamy wersję próbną, która jeszcze nie przedstawia efektu końcowego, ale można już śmiało powiedzieć, że właśnie w takim graficznym kierunku będziemy uderzać. Brakuje jednak w niej kilku stałych punktów, które będą się w gazecie pojawiały. 

Mamy nadzieję, że mieszkańcy Szydłowca przyjmą z uśmiechem i nadzieją nowy tytuł na rynku prasowym. Tym bardziej, że gazeta (planowo) ma być darmowa. Nie wiadomo jeszcze czy będzie to tygodnik czy dwutygodnik, ale wiemy z pewnością, że będzie ciekawiej niż do tej pory. 

 

Oczywiście darmowej gazety nie będzie mogło być, jeżeli nie będzie reklamodawców, czyli sponsorów w których zdecydowanie bardziej gustujemy. Jak już zostało wspomniane nie chcemy kasy od samorządowców za pochlebne artykuły czy właściwe zdjęcia to dla nas nieważne, jako młode media mamy nadzieję na współpracę z firmami czy osobami, które tak samo jak my doceniają dobrą współpracę i właściwy efekt końcowy. 

Czekamy na reklamodawców pod adresem redakcja.naszszydlowiec@gmail.com i nieważne jest czy Wasza firma jest z Szydłowca, Skarżyska, Radomia, Kielc czy jeszcze z innego zakątka Polski. Ważne jest to, że będziemy chcieli wspólnie współpracować.

Chcemy pokazać, że w tak małym mieście jak Szydłowiec można odnieść sukces, że w tak biednym mieście jak Szydłowiec można coś zdziałać, że w takim mieście jak Szydłowiec można coś zdziałać bez układów i układzików.

Taki będzie NASZ SZYDŁOWIEC portal i gazeta. Zachęcamy do czytania i do żywego uczestnictwa w tym co dzieje się w Szydłowcu. No to do dzieła ! Niech Nasz Szydłowiec będzie faktycznie NASZ !

KLIKNIJ W PONIŻSZĄ GRAFIKĘ i ZOBACZ WERSJĘ PRÓBNĄ GAZETY „NASZ SZYDŁOWIEC”. (treść artykułów jest tylko przykładem, a strona wizualna gazety może się jeszcze zmienić)