Protokół z obrad Jury XIX Zamkowych Spotkań Teatralnych o Laur “ZŁOTEGO GARGULCA” – kategoria : teatry dziecięce.

Szydłowiec, dn. 23 maja 2012 roku.

Jury w składzie :

  • Edward Gramont
  • Jerzy Kaszuba

po obejrzeniu 8 spektakli konkursowych postanowiło przyznać  :

  • Laur “ZŁOTEGO GARGULCA” i nagrodę w wysokości 1 000 zł Teatrowi “PUK PUK “ (na zdjęciu) z Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku za spektakl pt. “TAJEMNICA PEWNEJ SZAFY”.

Nagroda ufundowana przez Starostę Powiatu Szyłowieckiego.

Nagrodę w wysokości 500 zł Teatrowi “WESOŁE NUTKI” (na zdjęciu) z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Ostrowcu Św. za spektakl pt. “MAŁY KSIĄŻE”

  • Dwa równorzędne wyróżnienia po 200 zł każde : Teatrzykowi “POD MUCHOMOREM” z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Ostrowcu Św. za spektakl pt. ”ZABAWA W ŚPIĄCĄ KRÓLEWNĘ” oraz Grupie Teatralnej “GRYMAS” z Ośrodka Działań Teatralnych Anety Adamskiej w Rzeszowie za spektakl pt. “O WAWELSKIM SMOKU”.

Nagrody ufundowane przez Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek.

Protokół z obrad Jury XIX Zamkowych Spotkań Teatralnych o Laur “ZŁOTEGO GARGULCA” – kategoria teatry młodzieżowe, Szydłowiec, dn. 25 maja 2012 r. Jury w składzie :1. Edward Gramont2. Jerzy Kaszubapo obejrzeniu 11 spektakli konkursowych postanowiło przyznać :

  • LAUR “ZŁOTEGO GARGULCA” i nagrodę w wysokości 1 000 zł Teatrowi “KAPRYS” z Dom u Kultury w Łapach za spektakl pt. “OFF?”

Nagroda ufundowana przez Burmistrza Szydłowca

  • Trzy równorzędne nagrody po 500 zł każda :

– Teatrowi “PUK PUK” (na zdjęciu) z Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku za spektakl pt. “MĄKA”

– Teatrowi ŁUPS!”(na zdjęciu) z Centrum Kultury w Piasecznie za spektakl pt. “PANOPTICUM”

– Teatrowi “iKROPKA” ze Stowarzyszenia Busola dla Artystycznie Uzdolnionych Dzieci w Piotrkowie Trybunalskim za spektal pt. “***”Nagrody ufundowane przez Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek

  • Trzy równorzędne nagrody aktorskie po 100 zł każda :

– Jakubowi Wlazło (na zdjęciu) z Centrum Kultury w Piasecznie

– Annie Danilczuk z Teatru “KAPRYS” – DK w Łapach – Małgorzacie Nowackiej z Teatru “iKROPKA” Stowarzyszenia Busola w Piotrkowie TrybunalskimJury przyznało również trzy równorzędne wyróżnienia po 250 zł każde : – Teatrowi “SCENE” z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Filipa Neri w Radomiu za spektakl pt. “PCHŁA SZACHRAJKA” – Teatrowi “METAFORA” z Sandomierskiego Centrum Kultury w Sandomierzu za spektakl pt. “UPUPIENI” – Teatrowi “U RADZIWIŁŁA” z Szydłowieckiego Centrum Kultury i Sportu – Zamek za spektakl pt. “ZABAWA”Nagrody ufundowane przez Burmistrza Szydłowca i Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek.