Radni Miejscy swoje dyżury pełnić będą w godzinach 14.30 – 15.30 w siedzibie Biura Rady Miejskiej w Szydłowcu, ul. Kilińskiego 2.

Na gorąco można stwierdzić, że jest to krok ku naprawdę dobrym zmianom. Pytanie tylko czy pomysł się przyjmie? czy mieszkańcy faktycznie oczekują tego, by radni byli dla nich dostępni? Zachęcamy mieszkańców Szydłowca do częstego odwiedzania swoich przedstawicieli w samorządzie. Zgłaszajcie im swoje problemy, pomysły itp.

Swoją drogą ciekawe czy pomysł przyjmie się w Radzie Powiatu. Jak wiemy (o czym pisaliśmy w jednym z wcześniejszych tekstów) sprawę na powiatowej sesji poruszył radny Sławomir Nojek, co poruszyło u niektórych radnych dziwne wzburzenie i zdziwienie. Zobaczymy.

Póki co zapraszamy do zapoznania się z terminarzem dyżurów radnych Rady Miejskiej TUTAJ, który rozpisany jest póki co od stycznia do czerwca. Pierwszym dyżurującym będzie radny Paweł Bloch już 5 stycznia w poniedziałek. W styczniu spotkamy się jeszcze z radnymi: Krzysztofem Gulą (7 stycznia), Dorotą Jakubczyk (12), Leszkiem Jakubowskim (14), Józefem Jarosińskim (19), Maciejem Kapturskim (21), Markiem Koniarczykiem (26) i Anną Majstrak (28).