Miniona edycja była dla nas dużym zaskoczeniem. Rok temu udało nam się dzięki Waszej pomocy, przygotować ponad 100 wyprawek dla dzieci i młodzieży! Radość i łzy wzruszenia na twarzach tych najmłodszych jak i ich rodziców nie do opisania! Dlatego też postanowiliśmy kontynuować nasz projekt!

Zapraszamy Was do tworzenia go razem z nami! Możecie pomóc w zbiórce w marketach, ale także w tworzeniu nowych ambasad, czyli miejsc w których ludzie mogą składać przybory. W tym roku możecie także zachęcać do zgłoszeń tych najbardziej potrzebujących! Nie chcemy bowiem przyznawać wyprawek w pośpiechu i bez zastanowienia, ale przy Waszej pomocy mądrze przyznać je tym, którzy pragną się kształcić i rozwijać swoje pasje.

Czekamy zwłaszcza na dzieci i młodzież, których będziemy mogli obdarować wyprawkami.

Wystarczy wejść na stronę projektu i wypełnić formularz, a następnie wydrukować go i wraz z załącznikami dostarczyć do naszej Fundacji! Na zainteresowanych czekamy w każdy wtorek i czwartek w godz. 12.00-16.00 Na miejscu pomożemy również w wypełnieniu formularza i odpowiemy na pytania! Zatem do dzieła! Wspólnie stwórzmy historię drugiej edycji projektu!

zaczarowany20161

info: Fundacja Strefa JP2