No właśnie jeśli chodzi o treść. Już raz na swoim blogu wystosowałem propozycję, abyście jeżeli macie tylko ochotę pisali coś a ja to opublikuję. Kilka odpowiedzi było czy to w komentarzach czy drogą mailową, niestety nikt się nie odważył.

Dziś ponawiam swoje zaproszenie do tworzenia wspólnie tego portalu, wiem że wielu z was ma wiele do powiedzenia, wielu z was lubi pisać i informować ludzi, wielu z was lubi mieć wpływ na opinię publiczną, więc dlaczego macie nie spróbować? Ja nie chcę nikogo ograniczać.

Zapraszam do pisania i jeżeli tylko wasz artykuł zostanie zaakceptowany to będzie umieszczony na stronie. Możecie pisać zarówno pod własnym imieniem i nazwiskiem jak również pod pseudonimem ( jednakże ja muszę mieć do wglądu wasze prawdziwe dane osobowe).

Najważniejszą zasadą jest to by tekst dotyczył Szydłowca lub Jego okolic. Tematy mogą być przeróżne. Mogą to być relację z jakichś wydarzeń jak również krótkie notki informujące itp.

Być może wybierasz się na studia dziennikarskie, politologie, socjologie, czy jakiekolwiek inne z pewnością takie pisanie i pokazanie swojej pracy opinii publicznej Ci pomoże w rozwijaniu umiejętności lub zaspokojeniu pasji.

Oczywiście oferta nie obejmuje tylko gimnazjalistów czy licealistów, zapraszam do pisania studentów i mieszkańców Szydłowca w każdym wieku. Przecież wszyscy razem wzięci tworzymy rzeczywistość tego miasta.

Zdaję sobie sprawę, że od razu nie będzie pisać tutaj tłum ludzi, ale wyrażam głęboką nadzieję, że kilka osób się znajdzie i być może stworzymy taką małą redakcję www.naszszydlowiec.pl

W tym miejscu składam serdeczne podziękowania pierwszemu chętnemu czyli Arturowi Marszałkowi autorowi relacji z drugiej kolejki Szydłowieckiej Ligi Piątek Piłkarskich.

Zapraszam i czekam na chętnych, myślę że pora skończyć narzekać, pora zacząć coś robić!

e-mail: marcinbanaszczyk1986@gmail.com

tel: 505 – 279 – 825