W Niedzielę w Orońsku rusza wyścig kolarski „II Memoriał Stanisława Chełmińskiego – Orońsko 2023”: 60 km. Trasa Punktowana i Trasa Rekreacyjna

Po kilkuletniej przerwie, Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko, wraca do organizacji wyścigu kolarskiego w Orońsku.

W tym roku wyścig pod nazwą „II Memoriał Stanisława Chełmińskiego – Orońsko 2023” został objęty honorowym patronatem Starosty Szydłowieckiego i odbędzie się w niedzielę 24 września.

  • Start zaplanowano na godz. 13.30, przy czym biuro wyścigu zostanie uruchomione już o godz. 11.00 w Orońsku (ul. Brandta 43).
  • W tym roku trasa wyścigu będzie liczyć maksymalnie 60 km.
  • Rejestracja na zawody będzie odbywać się elektronicznie na stronie www.pomiaryczasu.pl oraz w dniu wyścigu w biurze zawodów w godzinach: 11:00 – 12:30.
  • Wyścig jest objęty punktacją Sekcji Masters Polskiego Związku Kolarskiego. Opłata startowa dokonana podczas zapisów elektronicznych przed 21.09.2023 r. będzie wynosić 70 zł, a opłata dokonana po wyznaczonym terminie, w tym także w dniu wyścigu w biurze zawodów wynosić będzie 100 zł.

Wszelkie informacje szczegółowe dotyczące wyścigu, w tym kategorie wiekowe oraz warunki udziału w tej imprezie sportowej, w tym wielkość zniżek dla mieszkańców powiatu szydłowieckiego zostały zamieszczone w regulaminie pod tym linkiem REGULAMIN. Należy zaznaczyć, iż formacja posiadająca osobowość prawną zgłaszająca drużynę nie mniej niż 6 członków (kluby, stowarzyszenia) są uprawnione do uzyskania zniżki w opłacie startowej. Ponadto, uczestnicy startujący w trasie rekreacyjnej oraz uczestnicy niepełnoletni, którzy nie ukończyli 18 lat w dniu zawodów nie wnoszą opłat startowych w trasie punktowanej.

Info i foto: Starostwo Powiatowe w Szydłowcu