„Witamy serdecznie, chcielibyśmy wszystkich zaprosić na jedyne takie wydarzenie w naszym małym, pięknym miasteczku. Akcja Ratujmy Roja ma na celu pomóc przy zbieraniu środków pieniężnych na poprawki techniczne filmu (http://ratujmyroja.pl/).

W programie akcji w Szydłowcu mamy:

– zbieranie środków pieniężnych do puszek na Szydłowieckim Rynku

– projekcja filmy w sali kinowej „SCKiS Zamek”

– koncert na dziedzińcu „SCKiS Zamek”

Prawdopodobnie projekcja zacznie się o godzinie 17.oo w sali kinowej. Po projekcji filmu o godzinie 20.oo odbędzie się koncert TADKA z Krakowskiej ekipy hip – hopowej FIRMA. Tadek zaprezentuje w Szydłowcu, kawałki ze swojej nadchodzącej solowej płyty, która ma charakter patriotyczny, ale to nie wszystko. Są prowadzone rozmowy jeszcze z dwoma innymi zespołami, ale szczegóły podamy na dniach gdy już coś będzie pewne na 100 %.

Serdecznie prosimy o wsparcie finansowe, które będzie nam potrzebne przy organizacji. Każdy grosz się liczy i za każdy grosz składamy serdeczne dzięki.

wszystkie szczegóły i najświeższe newsy znajdziecie w evencie na facebooku pod tym adresem : http://www.facebook.com/events/223755424418140/

WSTĘP: 15 złotych (projekcja filmu i koncert)

Organizator: Szydłowieccy patrioci

Pozdrawiamy wszystkich młodych jak i starszych ludzi dla których Bóg – Honor – Ojczyzna są czymś więcej niż pustymi słowami.

Podczas akcji w Szydłowcu będzie można również nabyć takie oto koszulki. Oficjalna cena za sztukę nie została jeszcze podana.

TRAILER FILMU „Historia Roja”

 

 

Twórczość TADKA: