Stage4YOU na UW to program muzyczny, którego celem jest wyłonienie twórców dobrej muzyki oraz danie im szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności. Inicjodawcą tego programu jest studencka telewizja internetowa Uniwerek.TV.

To program dla zespołów oraz samodzielnych wykonawców – jedynym warunkiem jest ograniczenie wiekowe, w konkursie mogą wziąć udział licealiści i studenci oraz osoby do 30. roku życia.

Zwycięzca mógł wygrać występ na Juwenaliach Uniwersytetu Warszawskiego i nagranie teledysku.

Do muzycznej rywalizacji przystąpiła Zuza Gadowska ze swoim bandem (w większości skład szydłowiecki): Piotrem Zającem (gitara), Mateuszem Orlickim (perkusja) i Przemkiem Siudą (bas).

Zuza Gadowska Band najpierw wystąpił w eliminacjach w których okazali się na tyle mocni, że otrzymali zaproszenie do finału. W finale również zaprezentowali się wyśmienicie, grając autorskie utwory Zuzy. Jury w którego składzie znalazł się m.in Robert Janowski było zachwycone występem zespołu i Zuzy. Chwalili ich profesjonalizm, gotowość występu na scenie, smak muzyczny itp.

Ostatecznie okazało się, że Zuza Gadowska Band zajęli II miejsce i w nagrodę wystąpią podczas Wielkiego Pikniku Studentów. Nagrodą dodatkową jest udział w projekcie „My name is new” firmy Kayax.

Gratulujemy Zuzie i chłopakom i trzymamy kciuki za kolejne muzyczne projekty i sukcesy!

Jeżeli ktoś nie oglądał finałowego występu Zuzy i bandu to zapraszamy poniżej (występ Zuza Gadowska Band od 2:15:11 do 2:49:55)