Przecież ja nie napisałem tak jak Pan mówi i tu cytuje DnS: „Faktem jest że artykuł mówi o czymś czego autor do końca nie rozumie. Bo to że nie ma komu przyznać, nie oznacza że nie ma bezrobotnych, tylko że nie ma takich bzerobotnych, którzy spełnialiby kryteria pomocy, albo nie ma tylu podmiotów, które wnioskowałyby o zorganizowanie dla nich miejsc pracy, czy stażu.”

Jeżeli już informujemy opinie publiczną róbmy to jak należy, nie wciskajmy sobie w usta słów których nie wypowiedzieliśmy. Artykuł który pojawił się na portalu naszszydlowiec.pl jest oparty na doniesieniach Gazety Wyborczej i słów marszałka województwa Pana Leszka Ruszczyka. Ja ze swojej strony zrobiłem wszystko, wysłałem maile do PUP i dyrektora Tadeusza Piętowskiego. Jak Pan zauważył nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Pomijając fakt wciśnięcia mi nie moich słów, doceniam że chociaż Pan pochylił się nad problemem i odpowiedział w artykule na Dom na Skale myślę, że wyczerpująco. 

Swoją drogą coś musi nie grać na lini Powiat Szydłowiecki i Powiatowy Urząd Pracy, a marszałkiem województwa Leszkiem Ruszczykiem, skoro wbija wam taką szpilkę. Ale to już są wasze potyczki.

 

Marcin Banaszczyk – redaktor naczelny portalu www.naszszydlowiec.pl