Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zaprasza w tym tygodniu na zajęcia warsztatowe:

w środę 10 lutego – FACE ART warsztaty makijażu z ANDREĄ SALI (więcej info), a w czwartek 11 do ZAMKOWEJ STREFY RYTMU na warsztaty bębniarskie dla dorosłych, młodzieży i dzieci od lat 10, które poprowadzi PIOTR STEFAŃSKI założyciel i lider Studium Instrumentów Etnicznych oraz muzycy studium – zgłoszenia do dn. 10.02. Ilość miejsc ograniczona (więcej info)

Dla najmłodszych zajęcia plastyczne, edukacyjne i logiczne pod hasłem FERIE BEZ KOMPUTERA przygotowało Regionalne Centrum Biblioteczno Multimedialne. Biblioteka zaprasza :

wtorek 9 luty – walentynkowe warsztaty pasjonatkowe dla dzieci od lat 7 – „DLA KAŻDEGO SERDUSZKO”,

środa 10 luty „W KRAINIE KSZTAŁTÓW” zajęcia edukacyjne w Bibliotecznej Akademii Malucha

oraz piątek 12 lutego „CZYTAM I WIEM” zabawy manualne z wykorzystaniem plasteliny, modeliny i masy solnej.

W sobotę 13 lutego Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek, zaprasza na wyjątkowy koncert dla zakochanych, również zakochanych w muzyce, a przede wszystkim w dobrej piosence. WALENTYNKI Z SINATRĄ czyli spotkanie z największymi przebojami jednego z najlepszych wokalistów wszechczasów FRANKA SINATRY w wykonaniu Marka Michalskiego i zaproszonych przez niego gości. W programie usłyszymy 12 piosenek o miłości, ale nie tylko. Subtelna nuta romantyzmu, smak i klasa w dobrym wydaniu przeniosą nas w niezapomniany klimat nowojorskich klubów lat 40 – tych (więcej info)

Szczegółowe informacje : www.sckzamek.pl lub na naszym facebookowym profilu – Szydłowieckie Centrum Kultury „Zamek”