Akcja zapoczątkowana przez pochodzącego z Szydłowca internautę zyskuje co raz większą popularność i rozgłos. Do specjalnie utworzonego wydarzenia dołączyło już ponad 100 osób, a widoki są na jeszcze większą liczbę niezadowolonych, którzy dołączą do tego wydarzenia.

Póki co internauci skupiają się na krytykowaniu i wyciąganiu błędów w Radzie Powiatu, choć i o Rade Miasta również zahaczą. Jak się okazuje nasz samorząd wcale nie działa tak idealnie jak przedstawiają to samorządowcy. Błędów i niedociągnięć, a także często przegięć jest bardzo dużo.

Wśród wielu komentarzy jeden jest bardzo zauważalny. To głos Marka Sokołowskiego przewodniczącego Rady Powiatu, ale akurat Pan Marek od dawna jest aktywny na forach internetowych, więc jego głos nie powinien nikogo dziwić.

Dołączyć do wydarzenia, dyskutować lub obserwować dyskusję można TUTAJ. Taka postawa wśród internautów: mieszkańców i pochodzących z powiatu szydłowieckiego jest budująca, ponieważ każdy powinien dowiedzieć się o ewentualnych złych stronach samorządowców. Czy będzie to miało jednak przełożenie na wybory samorządowe, które już niebawem?