Naruszenie regulaminu będzie skutkowało: edycją tekstu komentarza, usunięciem komentarza, zablokowaniem adresu IP komentującego.

Spowodowane jest to ostatnim nagminnym łamaniem zasad zdrowej i merytorycznej dyskusji. Niektórzy nie potrafili uszanować wolności słowa jaka panowała na portalu Nasz Szydłowiec, wykorzystując ją do: obrażania, kłamania, pomawiania, czy wtrącania się w prywatne życie przeróżnych osób, co nie było związane z tematem danego artykułu. 

Ten sposób moderacji będzie początkowo wprowadzony na czas kampanii wyborczej, która z pewnością obfitowałaby w komentarze niezgodne z regulaminem portalu Nasz Szydłowiec. 

Od dziś każdy Wasz komentarz najpierw zostanie sprawdzony przez administrację portalu, a dopiero później pojawi się pod danym artykułem. 

Nie jest to oczywiście „pstryczek” w nos dla tych, którzy szanowali zasady dyskusji (na szczęście takich było więcej), ale dla tych, którzy portal Nasz Szydłowiec wykorzystywali do własnych potyczek. Merytoryczni komentatorzy nie odczują wprowadzonych zmian. 

Jeżeli ktoś ma ochotę porozmawiać z redaktorem naczelnym, lub z kimś ze współpracujących z portalem proszony jest o kontakt pod adresem mailowym redakcja.naszszydlowiec@gmail.com 

Ten portal nie jest tworzony by siać nienawiść, a jedynie po to by informować, a także rzetelnie komentować sprawy szydłowieckie te dobre i złe. 

Ten REGULAMIN nie jest zbyt rygorystyczny, dlatego wierzymy, że łatwo będzie Wam się do niego dostosować 🙂

Pozdrawiamy, ekipa Nasz Szydłowiec! Administracja.