Już na początku wypada chyba wyraźnie zaznaczyć, że ten sukces nie jest sukcesem urzędników czy samorządowców (choć również). Przede wszystkim jest to sukces społeczności Szydłowca, która z uporem maniaka udostępniała info o głosowaniu głównie na facebooku. Kilka osób w tej kwestii szczególnie się wyróżniało, nie chcąc jednak nikogo pominąć nie będziemy wymieniać nazwisk, wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

Ten sukces to również wspólna sprawa lokalnych mediów, które zazwyczaj ze sobą rywalizują, jednak w tej kwestii okazały całkowitą jedność i wspólnie, na różne sposoby promowały głosowanie

Ponad 3800 głosów, to o 2 000 więcej niż w roku ubiegłym. 3 miejsce, to o 7 miejsc wyżej niż w roku 2013! Jest się czym chwalić. Jak wynika z informacji ze strony turnieju, niebawem będą kontaktowali się z urzędami w sprawie odbioru nagrody.

Przypomnijmy za 3 miejsce przewidziana jest nagroda promocji w serwisach Zumi i Onet wartej 50 tysięcy złotych!!!

Gratulujemy miastom, które wyprzedziły Szydłowiec czyli Gołdap i Sejny. Podziękowania za walkę do samego końca również dla tych miast, które znalazły się za Szydłowcem. Sami poznaliśmy gorycz porażki w ubiegłym roku, życzymy więc powodzenia w przyszłorocznym Turnieju Miast.

Na zakończenie jeszcze raz GRATULACJE LUDZISKA SZYDŁOWCA! Mamy to!