Na Pana ręce składam nasze podziękowania i serduszko, żeby Pan sprawdził, czy na odwrocie jest stosowny numer. Dołączam zaświadczenie z Wytwórni Papierów Wartościowych i dodatkowy certyfikat – oświadczył uroczyście Jerzy Owsiak.

 

Co teraz stanie się z serduszkiem?

– Miejsce na wystawienie go już jest zaplanowane. Zarówno w firmie, jak i wdomu, więc wszyscy, którzy nas odwiedzą, prywatne czy służbowo, będą mogli je zobaczyć – zapowiedział Edward Kober.

 

 

Zwycięzca licytacji dodał, że zarówno on, jak i jego rodzina z WOŚP mają znacznie więcej wspólnego. – W naszym mieście, w Szydłowcu, też prężnie działa sztab Orkiestry. Nasza firma zrobiła podczas tegorocznego finału pokaz sprzętu specjalistycznego, było sporo zabawy dla dzieci – opowiadał gość Pierwszego Programu Polskiego Radia.

 

 

TUTAJ możecie posłuchać audycji w której udział brał Pan Edward i jego rodzina, warto posłuchać tym bardziej że bardzo ciepło wyrażali się o Naszym Szydłowcu.

Jerzy Owsiak przypomniał natomiast, że podczas tegorocznego finału pomagało 120 tys. wolontariuszy. Złożył też na ręce prowadzących „Sygnały dnia” podziękowanie dla Polskiego Radia, za pomoc w zbiórce pieniędzy.

 

www.naszszydlowiec.pl przypomina, że Pan Edward Kober to przedstawiciel firmy Peter – Star, która była jednym z wystawców na Rynku Wielkim podczas 21 Finału WOŚP w Szydłowcu. Dzięki tej firmie dzieciaki mogły zobaczyć, wejść, dotknąć i dowiedzieć się jak działają maszyny wielkogabarytowe.

 

Warto również zaznaczyć, że było to już drugie spotkanie Jurka Owsiaka z ludźmi z Szydłowca w lutym. 5 lutego w siedzibie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek spotkał się z przedstawicielami szydłowieckiego sztabu WOŚP.

 

 info: http://www.polskieradio.pl/7,Jedynka