Na 80 oddanych głosów, 10 „nie ma zdania”, Ci którzy zagłosowali w ten sposób być może nie mieli jeszcze styczności ze służbą zdrowia w Szydłowcu. 

Swoje zadowolenie wyraziło 15 osób. Większość zagłosowała na NIE, aż 55 głosów (68,8 %) wyraziło się zdecydowanie negatywnie.

W prywatnych wiadomościach mówiliście, że lekarze w Szydłowcu traktowani są praktycznie jak „bogowie”, co nie przekłada się na sposób w jaki traktują pacjentów. Pisaliście, że czujecie się przez nich „olewani”. 

Inni pisali, że trafiając na pogotowie można trafić na ginekologa, który według Was nie zna się innych sprawach oprócz tych, o których się uczył. 

Podawaliście również konkretne przypadki, swojego niezadowolenia: Przyszedłem kiedyś ze skierowaniem do lekarza, to mnie nie przyjęli bo stwierdzili że im się limit wyczerpał albo zdarza sie że przyjedża karetka po 40 minutach od wezwania i stwierdza że to zwykłe zapalenie korzonków po czym u lekarza okazuje się że to wysunięcie kręgu

Wynik sondy jest jednoznaczny, czy jednak faktycznie z lokalną służbą zdrowia jest tak źle i jest, aż tak niekompetentna? Zapraszamy do dyskusji, a może głos zabierze ktoś ze służby zdrowia?